Uczestnik programów „Taniec z Gwiazdami” dla telewizji TVN oraz „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” dla Polsatu.

Stefano reprezentuje najwyższą międzynarodową klasę “S” w stylu latynoamerykańskim. Pierwszym sukcesem Stefano i jego tanecznej partnerki Ewy Szabatin, było zajęcie szóstego miejsca na Mistrzostwach Europy. Ponadto Stefano jest finalistą wielu prestiżowych turniejów tanecznych na całym świecie, wśród nich: w Hiszpanii, Danii czy Anglii.

Stefano jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zagranicznych tancerzy w Polsce. W programie “Taniec z Gwiazdami”  (TVN) partnerował Kindze Rusin, z którą wywalczył Kryształową Kulę. Następnie tańczył z Katarzyną Tusk, Justyną Steczkowską oraz z Agatą Kuleszą, z którą wygrał program po raz drugi. Stefano powtórzył ten sukces jeszcze dwukrotnie, tym razem w telewizji Polsat, która zmieniła nazwę programu na „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W 2014 roku tancerz wygrał jego pierwszą i drugą edycję, towarzysząc odpowiednio: Anecie Zając i Agnieszce Siarkiewicz.

Mieszanka włoskiego i niemieckiego temperamentu sprawia, że Stefano na parkiecie zamienia się w wulkan energii, od którego płeć piękna nie może oderwać wzroku.